5.6 / 10
1 1

Gerçek yaşam olaylarından esinlenen “Kızlar Okulundaki Yangın”, tamamen kız öğrencilerden oluşan bir okulun kampüsünde geçen dokunaklı ve gerilim dolu bir hikayeyi konu alıyor.

Her şey, okulun bodrumunda meydana gelen gizemli bir yangınla başlar. Yangın, kısa sürede kontrolden çıkar ve tüm okulun yanmasına neden olur. Öğrenciler ve öğretmenler, kendilerini korkunç bir kaosun içinde bulurlar.

Panik ve kafa karışıklığı içinde, bir grup öğrenci ve öğretmen, yangından kurtulmak için birlikte çalışmaya karar verir. Ancak, yangın giderek daha da şiddetlenir ve kurtulmak giderek daha da zorlaşır.

Bu süreçte, öğrenciler ve öğretmenler, birbirlerinin en iyi ve en kötü yanlarını görürler. Bazıları, birbirlerine yardım etmek için ellerinden geleni yaparken, bazıları ise kendi hayatta kalmaları için başkalarını feda etmeye hazırdır.

Yangın, sonunda kontrol altına alınsa da, öğrenciler ve öğretmenler için zorlu bir deneyim olmuştur. Bu deneyim, onları birbirleriyle daha yakından tanıştırır ve hayatlarının değerini anlamasını sağlar.

Orjinal AdıFrom the Ashes Film Süre92 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Khalid Fahad Oyuncular Shaima Al Tayeb, Khairia Abu Laban, Adwa Fahad, Darin Al Bayed, Aesha Al Refai
Filme Yorum Yaz