6.5 / 10
1 1

Toplumsal gerilimin yükselmesiyle birlikte, azınlıkların yaşadığı zorluklar daha da net bir şekilde ortaya çıkıyor. Almanya’daki festival için yola çıkan beş Roman genç, umutsuzluk içinde çıktıkları bu yolculukta çeşitli engellerle karşılaşıyorlar. Yıllar boyunca kökleşmiş önyargılar ve ayrımcılık, bu gençlerin hayallerini yok ediyor ve umutlarını zayıflatıyor. Ancak, bu yolculuk sadece kendi yaşantılarının dışına değil, aynı zamanda toplumsal yapıların en derinliklerine doğru bir keşif yolculuğuna dönüşüyor.
Roman gençlerin hikayesi, sadece bireysel mücadelelerini değil, aynı zamanda toplumun genel hoşnutsuzluğunu ve gerilimini de gözler önüne seriyor. Almanya gibi modern bir ülkede dahi, Roman vatandaşlar sık sık ayrımcılığa ve dışlanmaya maruz kalıyor, bu da toplumsal gerilimlerin artmasına yol açıyor.

Orjinal AdıHáromezer számozott darab Film Süre96 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, Dram Ülke Yıl Yönetmen Ádám Császi Oyuncular Kelvin Acquah, Ágota Benedek, Dávid Csányi, Sena Dagadu, Bari Eduárd, Ferenc Elek, Franciska Farkas, Csaba Gerner
Filme Yorum Yaz