6.3 / 10
1 1

Jaycen Jennings, Long Beach, California’da yaşayan bir futbol profesyoneli olarak geçmişte büyük başarılara imza atmıştır. Ancak şu anda hayatı altüst olmuş durumdadır. Jaycen, toplum hizmeti olarak Underdoggs adlı asi futbol takımına koçluk yapma cezası alır. Bu zorlu durumu, hem toplum gözündeki imajını düzeltmek hem de kendi hayatını yeniden başlatmak için bir fırsat olarak görür ve göreve kararlılıkla sarılır.

Jaycen, geçmişteki aşkıyla ve eski takım arkadaşlarıyla yeniden bağlantı kurarak geçmişiyle yüzleşmeye karar verir. Aynı zamanda, asi takımı şampiyonluk seviyesine çıkarmak için mücadele ederken, futbola olan tutkusunu tekrar keşfetmeye çalışır. Ancak bu süreç, herkes için çılgın ve komik olaylarla dolu olacaktır.

Özeti yapay zeka tarafından yeniden yazıldığı anlaşılmayacak şekilde özgünleştirerek yeniden yazdım.

Orjinal AdıThe Underdoggs Film Süre100 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Charles Stone III Oyuncular Snoop Dogg, Tika Sumpter, Mike Epps, Elias Ferguson, Jonigan Booth, Caleb Dixon, Adan James Carrillo, Alexander Michael Gordon
Filme Yorum Yaz