6.3 / 10
1 2

Parker, genç yaşlarından itibaren askeri kariyerinde yükselen ve Özel Kuvvetler Komandosu olarak tanınan bir kahramandı. Cesareti ve kararlılığıyla öne çıkan bu adamın hayatı, babasının ani ölümüyle tamamen değişti. Yurt dışında görevdeyken aldığı kötü haber, onu doğup büyüdüğü kasabaya geri dönmeye mecbur bıraktı. Babasının cenazesini kaldırdıktan sonra, miras olarak kalan bir bara sahip olmak zorunda kaldı ve kasabanın köklü değişimlerinden şaşkına döndü. Ancak daha da önemlisi, babasının ölümüyle ilgili gizemli ayrıntıları araştırmaya başladı.

Parker, eski sevgilisi Jesse ve şerif olarak görev yapan kardeşi Elvis ile yeniden bir araya geldi. Ancak en büyük düşmanı, kasabanın geleceğini şekillendirmek isteyen güçlü politikacı Senatör Swann oldu. Parker, bu karmaşık ilişkiler ağında yalnızca askeri eğitim ve cesareti sayesinde ayakta kalmayı başardı. Örümcek ve Mike gibi sadık dostlarının da yardımıyla, kasabanın derinliklerindeki haksızlıklarla mücadele etti. Babasının ölümünü aydınlatmak ve kasabanın geleceğini korumak için kararlılıkla ilerledi.

Orjinal AdıTrigger Warning Film Süre106 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Mouly Surya Oyuncular Jessica Alba, Mark Webber, Anthony Michael Hall, Alejandro De Hoyos, Tone Bell, Jake Weary, Gabriel Basso, Kaiwi Lyman
Filme Yorum Yaz