7.0 / 10
1 1

Mario ve Luigi, Brooklyn kökenli iki kardeştir ve musluk tamirciliği yaparak geçimlerini sağlarlar. Ancak, sürekli belalı durumların içine düşmekten kurtulamazlar. Bir gün, bir su borusu tamiri sırasında beklenmedik bir olayla karşılaşırlar ve hayatları tamamen değişir. Kardeşler, sorunlu su borusunu düzeltmek için yeraltında çalışmaya başlarlar ve bir anda kendilerini bilmedikleri bir serüvenin içinde bulurlar.

Bir gizemli borunun içinden geçerek sihirli bir dünyaya adım atan Mario ve Luigi, farklı yerlere savrulurlar. Mario, kardeşini bulmak için cesaretle dolu bir maceraya atılır. Yolculuğu boyunca yeni dostlar edinir ve zorlukları aşmak için kendini geliştirir. Her adımda farklı tehlikelerle karşılaşan Mario, kardeşini bulmak için gizemli dünyayı keşfeder. Bu süreçte, karakterleri derinleşir, ilişkileri güçlenir ve kardeşlik bağları daha da kuvvetlenir.

Mario ve Luigi’nin fantastik yolculuğu, sevgi ve bağlılıklarını test ederken, onları unutulmaz bir maceraya sürükler.

Orjinal AdıThe Super Mario Bros. Movie Film Süre92 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Aaron Horvath, Michael Jelenic, Pierre Leduc Oyuncular Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Kevin Michael Richardson, Khary Payton, Charles Martinet, Sebastian Maniscalco
Filme Yorum Yaz