5.6 / 10
1 1

Walker ailesi, sıradan ama bir o kadar da renkli bir hayat sürdürürlerken, bir Noel sabahı yaşadıkları olağanüstü değişimle hayatları alt üst olur. Jess’in bedeni genç oğlu Wyatt’ın bedeniyle değişirken, Bill’in bedeni de kızlarından biri olan CC’nin bedenine geçmiştir. Küçük Mia ise bu değişimden habersiz, odasında oyun oynamaktadır.

Bu beklenmedik değişim, Walker ailesini yeni yaşamlar ve yeni deneyimlerle dolu bir serüvene sürükler. Jess, genç oğlu Wyatt’ın bedeninde ergenlik döneminin getirdiği sorumluluklarla başa çıkmaya çalışırken, lise hayatının heyecanını ve öğrenmelerini keşfeder. Diğer yandan Bill, kızının bedeninde annelik rolünü öğrenmeye çalışırken, aile içindeki dinamikleri yeniden yapılandırır. Her biri, bu değişimin getirdiği yeni yaşamlarla büyürken, birbirlerine olan sevgi ve bağları da daha da güçlenir.

Orjinal AdıFamily Switch Film Süre106 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen McG Oyuncular Jennifer Garner,Ed Helms,Emma Myers,Brady Noon,Lincoln Sykes,Theodore Sykes,Rita Moreno,Matthias Schweighöfer
Filme Yorum Yaz