3.3 / 10
1 1

Gerçek olaylardan esinlenerek oluşturulmuş bir hikayede, Güney Oregon’da bulunan bir kabinde Noel tatili yapan bir grup arkadaş, dikkatlerini çeken bir dedikoduya rastlar. Söylentiye göre, toplumdan uzak bir kadının, insanları öldürdüğü ve kurbanlarını domuzlara yedirdiği iddia edilmektedir.

Bu iddialar, arkadaş grubunu meraklandırır ve korku dolu bir maceraya sürükler. Kabinde geçirdikleri tatil süresince, gizemli olaylar ve tuhaf işaretlerle karşılaşırlar. Her biri, korku dolu anlar yaşarken, gerçeklik ile kurgu arasındaki sınırlar giderek bulanıklaşır.

Grup, bu dedikodunun gerçek olup olmadığını araştırmak için birlikte hareket etmeye karar verir. İnternet üzerindeki araştırmalarıyla, kadının geçmişi hakkında bazı bilgilere ulaşırlar. Onun, toplumdan uzak bir şekilde yaşadığı ve insanlardan uzak durduğu gerçeğiyle karşılaşırlar.

Korku dolu anlar ve gerilim dolu sahnelerle dolu olan hikaye, arkadaş grubunun kabinde yaşadıkları olaylarla birlikte ilerler. Her biri, kendi korkularıyla yüzleşirken, gerçeklerin peşine düşerler. Ancak, bu arayış onları daha da tehlikeli bir durumun içine sürükler.

Orjinal AdıPiglady Film Süre99 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori Korku Ülke Yıl Yönetmen Adam Fair Oyuncular Alyssa Beth, Evan Bowman, Anthania Davis, Karri Davis, Adam Fair, Jeffery Hunter, Hurricane, Iconic
Filme Yorum Yaz