7.3 / 10
1 1

Ofis ışığının soğukluğunda, kendi gölgesiyle boğuşan bir ruh gibiydi. Dış görünüşünden emin olamamanın yarattığı güvensizlik, onu gerçek hayattan soyutluyordu. Geceleri ise internetin karanlığında, bambaşka bir kimliğe bürünürdü. Maskeli bir kişilik, özgürlüğün ve cesaretin simgesi haline gelirdi.

Fakat bu kaçış, gerçek hayattaki sorunlardan asla tam anlamıyla kurtulamamasına sebep olurdu. Bir gün, internette yaptığı bir yorum, beklenmedik bir şekilde gerçek hayatıyla kesişmeye başladı. Maskesinin arkasında özgürce dile getirdiği sözler, gerçek dünyada fırtınalar kopardı. Gerçek kimliği ile sanal kişiliği arasındaki uçurum derinleşmeye başladı.

Artık kaçacak bir yeri kalmamıştı. Gerçekle yüzleşmek zorundaydı. Zamanla bu karmaşık durumla başa çıkmak için cesaretini topladı. Gerçek kimliği ile maskeli kişiliği arasında bir denge kurmaya karar verdi. Belki de gerçek hayatta da sanal alemdeki gibi cesur olabilirdi. Belki de dış görünüşünden emin olmadığı gerçeğiyle yüzleşmek, ona yepyeni bir güç katacaktı.

Orjinal AdıMaseukeugeol Film Süre50 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Komedi, Netflix, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kim Yong-hoon Oyuncular Ren Hanami, Yeom Hye-ran, Trish Le, Suk Mun, Im Jin-Ah, Han-byeol Lee, Ahn Jae-hong, Ye-seo Shin
Filme Yorum Yaz