5.5 / 10
1 1

Jess, eşinden ayrıldıktan sonra, ailesinden kalan eski çiftlik evine taşınmaya karar verdi. Bu, onun için yeni bir başlangıç ​​olurdu. Geçmişteki tüm sıkıntıları geride bırakarak, Owen ve Tyler ile birlikte huzurlu bir hayat sürmeyi umuyordu.

Ancak, Jess’in umudu kısa sürede yıkıldı. Çiftlik evi, göründüğünden çok daha karanlık bir geçmişe sahipti. Jess ve çocukları, burada yaşayan doğaüstü varlıkların gölgesi altında kaldılar.

Owen, bu varlıklar tarafından ele geçirildi. Jess, çocuğunu kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıydı. Ancak, bu süreçte ne kadar ileri gideceği konusunda belirsizlik içindeydi.

Jess’in çabaları, çiftlik evinin geçmişinde gizlenmiş sırları açığa çıkardı. Bu sırların çözülmesi, Jess ve çocuklarının kaderini belirleyecekti.

Orjinal AdıBlood Film Süre108 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Brad Anderson Oyuncular Michelle Monaghan, Skeet Ulrich, Finlay Wojtak-Hissong, June B. Wilde, Skylar Morgan Jones, Danika Frederick, Jennifer Rose Garcia, Sarah Constible
Filme Yorum Yaz