7.6 / 10
1 1

Barış Vadisi’nde garsonluk yapan Panda ayısı Po, kung fu tutkunu olmasına rağmen, vücuduyla uyumsuz bir biçimde savaş sanatlarını icra edemez. Barış Vadisi kapısında güçlü düşmanlar belirir. Efsanelere göre, bir kahraman doğacak ve halkına mutlak kurtuluşu ve huzuru getirecektir. Ancak, Seçilmiş Kişi’nin işaretini taşıyan kişi, vadideki ünlü savunma sanatları ustalarının bedeninde bulunmamaktadır.

Po’nun bir yarışmaya katılmasıyla, kurtarıcının işaretini taşıdığı keşfedilir. Dövüş sanatları ustaları, bu uyuşuk panda ayısının taşıdığı işareti görünce şaşkına döner. Ancak, kibar ve tembel panda ayısını bir kung fu savaşçısına dönüştürmek için ellerinden başka çareleri olmadığını fark ederler.

Orjinal AdıKung Fu Panda Film Süre92 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Mark Osborne, John Stevenson Oyuncular Jack Black, Ian McShane, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross
Filme Yorum Yaz