7.8 / 10
1 1
Kulüp 2. Sezon
7.8

1960’lı yılların İstanbul’unda, sosyal ve kültürel değişim rüzgarları şehri sarhoş etmeye başlamıştı. Bu değişimlerin izleri, özellikle şehrin eğlence hayatında belirgin bir şekilde hissediliyordu. Kulüp İstanbul adlı gece kulübü, bu dönemin öne çıkan eğlence noktalarından biriydi. Çelebi, kulübün sahibi olarak gece hayatının kralı konumundaydı. Sahne direktörü Matilda ise Kulüp İstanbul’un sanatsal varlığını yönlendiriyordu.

Türkiye’de siyasi ve ekonomik arenada yaşanan büyük değişimler, Kulüp İstanbul’u da etkilemeye başlamıştı. Kulübün eski müşterileri, bu değişimlere ayak uyduramayarak mekandan uzaklaşmaya başladılar. Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul’u canlı tutmak için zorlu bir mücadeleye girişmek zorunda kaldılar. Bu zorlu süreçte, Kulüp İstanbul’un çalışanları ve sadık müşterileri bir araya gelerek dayanışma içinde hareket ettiler.

Orjinal AdıKulüp Film Süre60 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Netflix Ülke Yıl Yönetmen Seren Yüce, Zeynep Günay Oyuncular Gökçe Bahadir,Baris Arduç,Asude Kalebek,Salih Bademci,Firat Tanis,Merve Seyma Zengin,Sezer Aricay,Istar Gökseven
Filme Yorum Yaz