6.6 / 10
1 1

Dünya çapında tanınan bekar anne suikastçı Kill Bok Soon, MK Ent adlı özel ajans için sözleşmeli cinayetlerde uzmanlaşmıştır. Ajansın lideri Cha Min Kyo’nun gözetiminde olan Bok Soon, 0 başarı oranıyla en etkili suikastçılardan biri olarak bilinir. Ancak, bir gün her şeyin altüst olabileceğini fark eder.

Sözleşmesini yenileme zamanı geldiğinde, Bok Soon’un sadakati ciddi bir sınavdan geçecektir. Min Kyo’nun emirlerine körü körüne itaat eden Bok Soon, bir öldürme veya ölme durumuyla karşılaştığında, sadakati sınanacak ve gerçek gücü ortaya çıkacaktır. MK Ent’in acımasız dünyasında, güvenilirlik ve sadakat her şeydir. Bok Soon, Min Kyo’ya ve ajansa olan bağlılığını sorgulayarak, kendi ve ajansın geleceğini belirleyecek önemli bir kararın eşiğindedir.

Orjinal AdıGil Bok-soon Film Süre137 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Byun Sung-hyun Oyuncular Lee Jae-wook, Jeon Do-yeon, Esom, Hwang Jung-min, Sol Kyung-gu, Kim Si-Ah, Fahim Fazli, Koo Kyo-hwan
Filme Yorum Yaz