5.0 / 10
1 1

Deniz, Derya, Ali ve Yaz, dört kardeştir. Birlikte büyümüşlerdir ve birbirlerine çok bağlıdırlar. Anne ve babaları da onları çok severler ve onlara iyi bir yaşam sunmak için çalışırlar.

Bir gün, çocuklar okuldan eve döndüklerinde, anne ve babalarını göremezler. Komşularına sorarlar ama onlar da anne ve babalarını görmemişlerdir. Çocuklar çok endişelenirler.

Çocuklar, anne ve babalarını aramaya karar verirler. Polise haber verirler ama polis de bir sonuç elde edemez. Çocuklar, kendi başlarına aramaya devam ederler.

Çocuklar, bir gün, anne ve babalarının izini bulurlar. Anne ve babaları, bir grup kötü adam tarafından kaçırılmıştır. Kötü adamlar, anne ve babalarından, gizli bir teknolojiyi elde etmelerini istemektedir.

Çocuklar, anne ve babalarını kurtarmak için bir plan yaparlar. Planları başarılı olur ve anne ve babalarını kurtarırlar. Kötü adamları da etkisiz hale getirirler.

Çocuklar, bu olaydan sonra, anne ve babalarının gizli ajanlar olduğunu öğrenir. Anne ve babaları, TeknoStar adlı bir teknoloji şirketinde çalışmaktadır. Bu şirket, dünyanın geleceği için çok önemli olan teknolojiler üretmektedir.

Orjinal AdıKardes Takimi Film Süre100 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aile, Komedi Ülke Yıl Yönetmen Mustafa Kotan Oyuncular Melis Isiten, Firat Albayram, Mert Denizmen, Ceyda Kasabali, Çagan Efe Ak, Ecrin Su Çoban, Gece Isik Demirel, Gülhan Tekin
Filme Yorum Yaz