7.5 / 10
1 1

İkinci Dünya Savaşı’nın gölgesindeki Saint-Malo kasabasında geçen bu etkileyici hikaye, savaşın yıkımı altında kesişen iki genç arasındaki dokunaklı ilişkiyi anlatır. Kör olan Marie ve babası, savaşın dehşetinden kaçarak küçük bir kasabaya sığınmışlardır. Ancak, Marie’nin yalnızlığı, her gece yasadışı radyo frekanslarından yayın yaparak babası ve amcasına iletmek istediği önemli bir mesajla dönüşür.

Alman radyo meraklısı Werner, savaşın zorunlu getirdiği koşullar altında Nazi rejimine katılmak zorundadır. Görevi, Marie’nin radyo yayınlarını takip etmektir. Bu iki genç, savaşın yıkımına karşı direnerek hayatta kalmaya çalışırken, kaderleri birbirine bağlanır. İşgal altındaki Fransa’da, Marie ve Werner’in yolları kesişir ve aşk, umut ve dayanışma dolu unutulmaz bir hikaye doğar.

Orjinal AdıAll the Light We Cannot See Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Savaş, Tarih, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Shawn Levy Oyuncular Aria Mia Loberti, Louis Hofmann, Lars Eidinger, Hugh Laurie, Mark Ruffalo, Jakob Diehl, James Dryden, Corin Silva
Filme Yorum Yaz