5.0 / 10
1 1

Madrid’in karmaşasından uzaklaşan Ana, ruhsal bir yenilenme arayışıyla Cambados’a yerleşti. Hukuk alanında elde ettiği başarılar, ona sadece mesleki tatmin sağlamamış, aynı zamanda hayatının derinliklerinde yeni bir anlam arayışına yönlendirmişti. Daniel ile tanışması, bu arayışının beklenmedik bir dönüşümü oldu.

Daniel, kasabanın yeraltı dünyasında etkili bir figürdü ve Ana’nın gelişiyle birlikte onun dünyası da değişmeye başladı. Hukuki bilgisi ve adalet duygusu, onu Daniel’in dünyasında bir denge noktası haline getirdi. Geçmişiyle hesaplaşırken ve yeni bir kimlik inşa ederken, adalet arayışını sürdürmekten vazgeçmedi. Yeni bir başlangıç umuduyla geldiği bu kasaba, onun için hem kişisel bir keşif alanı hem de profesyonel bir mücadele platformu haline geldi.

Orjinal AdıGangs of Galicia Film Süre45 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Roger Gual Oyuncular Clara Lago, Tamar Novas, Nuno Gallego, Francesc Garrido, María Pujalte, Chechu Salgado, Diego Anido, Xosé A. Touriñán
Filme Yorum Yaz