4.8 / 10
1 7

203 Animasyon filmi Elemental: Doğanın Güçleri, Elementler Diyarı’nda barınan ateş, su, toprak ve hava sakinlerinin maceralarını ele alıyor.

Dört ana elementten gelen bireylerin yaşadığı bu özel şehirde, ateşten doğmuş Zehra ile suyun ruhunu taşıyan Okyanus, farklı özelliklere sahip oldukları için karşılaştıkları zorluklara göğüs gererler.

Ateşin coşkun enerjisine sahip, zeki bir genç kadın olan Zehra ile rahat, akıcı bir yaşam süren, derin duygulara sahip Okyanus, Elementler Diyarı’ndaki en iyi arkadaşlardır. Aralarındaki bağ, Safir’in dünyayı nasıl gördüğünü değiştirir. Bu iki farklı element, kendilerini heyecan dolu bir serüvenin ortasında bulurlar.

Dört ana elementin harmoni içinde yaşadığı Elementler Diyarı’nda yer alıyor. Hikayede, cesur, zeki ve enerjik bir kadın olan Zehra’nın, neşeli, rahat tavırlı ve hayatı olduğu gibi kabul eden Okyanus ile olan dostluğu, dünyaya bakış açılarını yeniden değerlendirmelerine sebep olur.

Elemental: Doğanın Güçleri 2023 filmi, Türkçe dublaj ya da Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde izlemeniz mümkün. İyi seyirler hdfilmifullizle.net sunar.

Orjinal AdıElemental Film Süre101 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Peter Sohn Oyuncular Leah Lewis, Mamoudou Athie, Ronnie Del Carmen, Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey, Catherine O'Hara, Mason Wertheimer, Ronobir Lahiri
Filme Yorum Yaz