5.7 / 10
1 1

Ruth ve Harry, uzun yıllar boyunca birbirlerine destek olmuş bir çift olarak, hayatlarında yeni bir bölüm açmaya karar verirler. Doğayla olan bağları artık onları çağırmaktadır ve bu yüzden, ertelenmiş olan doğa maceralarını yaşama kararı alırlar. Ancak, bu basit bir gezi değildir. Harry’nin kararlılığıyla birlikte, sırt çantalarını alır ve Kuzeybatı Pasifik’in derinliklerine doğru yola koyulurlar.

Ormanda ilerlerken, sessizlik içinde adımlarını atarlar. Aniden, beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Siyah bir maddeyle kaplı bir geyik cesedi! Harry, endişe dolu bir bakışla bu durumu inceler, bu belki de bir hastalığın habercisi olabilir. Ruth ise etrafı kolaçan ederken, bir mağaraya doğru ilerler ve içeride mavi bir su birikintisiyle karşılaşır. Derinliklerindeki gizemli sırlar, onları daha da derin bir maceraya sürükler.

Her adımda, gerçekliklerinin sınavdan geçtiği bir dünya keşfederler. Artık, doğanın sesini dinlemek ve gizemlerle dolu dünyasını çözmek için hazırdırlar.

Orjinal AdıSignificant Other Film Süre84 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Dan Berk, Robert Olsen Oyuncular Maika Monroe, Jake Lacy, Matthew Yang King, Dana Green, Loudon McCleery, Teal Sherer, Marcella Lentz-Pope, Andrew Morgado
Filme Yorum Yaz