6.5 / 10
1 1

Ali ve Ceren, sahnedeki tutkularıyla hayatlarını şekillendirmiş, birbirine sıkı sıkıya bağlı iki dosttur. Oyunculuk kariyerlerinde ilerlemek için uzun yıllar boyunca çaba sarf etmişler, ancak istedikleri başarıya bir türlü ulaşamamışlardır. Her bir deneyim, onların azim ve kararlılığını bir kez daha kanıtlamış ve inançlarını güçlendirmiştir. Özellikle son dönemde aldıkları olumsuz tepkiler, onları asla yıldırmamış, aksine daha da güçlü kılmıştır.

Bir tiyatro oyunu teklifi, Ali ve Ceren için yeni bir umut kaynağı olur. Ancak sahnede bekledikleri ilgiyi göremeyince, yeniden umutsuzluğa kapılırlar. Özellikle Ali için, bu dönemdeki zorluklar onu daha da motive etmiş ve kararlılığını hiçbir zaman yitirmemiştir. Her bir hayal kırıklığı, onun için bir öğrenme ve gelişme fırsatıdır. Sahne, onun için yeniden doğuş ve hayallerini gerçekleştirmenin simgesidir.

Ali’nin bu kararlılığı ve inancı, ona sonunda beklediği başarıyı getirebilecek midir, yoksa hayalleri bir kez daha ertelenecek mi, ilerleyen zaman gösterecektir.

Orjinal AdıDonadona Film Süre80 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram Ülke Yıl Yönetmen Kaan Arici, Ismet Kurtulus Oyuncular Ahmet Kürsat Öçalan, Erdi Isik, Aybike Turan, Elif Gizem Aykul, Ali Bahadir Bahar, Müge Duygun, Elif Isçi, Ömercan Güldal
Filme Yorum Yaz