6.3 / 10
1 1

New York City’de sakin bir hayat süren Gru ve ailesi, geçmişin hayaleti tarafından rahatsız edilir. Gru, geçmişteki kötü şöhretinden kaçarak sevdikleriyle mutlu bir yaşam sürmeye çalışmaktadır. Ancak, Balthazar Bratt’ın beklenmedik geri dönüşü, Gru’nun içsel çatışma dolu bir yolculuğa çıkmasına neden olur.

Balthazar Bratt, Gru’nun eski düşmanlarından biridir ve geçmişteki hatalarını telafi etmek için geri dönmüştür. Gru’nun ailesinden birini kaçırarak, geçmişiyle yüzleşmesine zorlar ve içsel çatışmalarını açığa çıkarır. Gru’nun kendi içindeki karanlıkla mücadele etmesi gereken bir dönem başlar.

Gru, Bratt’ın tehdidine karşı koymak ve ailesini kurtarmak için içsel çatışmalarını aşmak zorundadır. Ailesi ve eski düşmanlarıyla birlikte, geçmişin gölgesinden kurtulmak ve geleceğe bir adım atmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk, Gru’nun karakterinde derin bir evrimi tetikler.

Orjinal AdıDespicable Me 4 Film Süre95 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Chris Renaud, Patrick Delage Oyuncular Steve Carell, Kristen Wiig, Joey King, Will Ferrell, Sofía Vergara, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Madison Skyy Polan
Filme Yorum Yaz