6.8 / 10
1 1

1992 yılı, Malik ve Eric’in hayatlarını sarsan acı gerçeklerle dolu bir dönemdi, Chicago gökyüzü ise bu acıların tanığıydı. Bu iki genç adam, şehrin zorlu sokaklarında dolaşırken, okulun ağır derslerinden ve hayatın çetin koşullarından kaçmak için hayallerini sıkı sıkıya tutuyorlardı. Malik’in zihninde yıldızlar parlıyor, Eric ise geçmişin acı hatıralarıyla yüzleşiyordu. Dar ve fakir mahallelerin sokaklarında, umutlarını acıların dönüşüne karşı koruyorlar ve geleceğe dair umutlarını birlikte büyütüyorlardı.

Ancak bir gün, mahallelerinde derinden sarsan bir trajedi yaşandı. Bu olay, Malik ve Eric’in hayatlarını alt üst edecek ve dostluklarını sınamak için bir fırsat sunacaktı. Artık hayal güçlerini değil, gerçek hayatın çetin gerçekleriyle yüzleşmeleri gerekiyordu. Chicago’nun sokakları, acıların dönüşüyle yankılanan gençlerin çabalarını ve umutlarını da gözlemleyecekti.

Orjinal AdıWe Grown Now Film Süre93 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Minhal Baig Oyuncular Tyla Abercrumbie, Echaka Agba, Madisyn Barnes, Matthew Campbell, Giovani Chambers, Patrick Dunham, Dan Flannery, David Folsom
Filme Yorum Yaz