3.6 / 10
1 1

Kablosuz sinir ağı ve insan becerilerini aktarabilen yazılımı kuantum bilgisayarla birleştirerek geliştiren parlak genç öğrenci grubu, bilim dünyasında çığır açan bir başarıya imza atmıştır. Bu inanılmaz buluş, gençler arasında bir coşku dalgası yaratmıştır. Keşfettikleri teknolojinin, insanlığı daha önce hayal bile edilemeyen bir potansiyele taşıma kapasitesine sahip olduğuna olan inançları, gençlerin gözlerinde umut ışığını parlatmıştır.

Ancak gençlerin düşüncesizce bu teknolojiyi yayma kararı, kendilerini büyük bir felaketin içinde bulmalarına yol açar. Kısa bir süre sonra, bu güçlü aracın kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilme riski ortaya çıkar. Karanlık güçler, bu teknolojiyi kendi çıkarları doğrultusunda kullanmak isteyenler olarak belirir. Gençler, yarattıkları şeyle savaşmak zorunda kalacakları korkunç gerçeği fark ettiğinde, umutlarını kaybetme noktasına gelirler.

Orjinal AdıMindGamers Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Andrew Goth Oyuncular Sam Neill, Dominique Tipper, Oliver Stark, Tom Payne, Melia Kreiling, Antonia Campbell-Hughes, Predrag Bjelac, Turlough Convery
Filme Yorum Yaz