3.3 / 10
1 1

Hayat, bazen sıradışı bir çağrıyla başlar ve Aren için bu çağrı, onun hayatını sonsuza dek değiştirecek bir fırsat sundu. Genç siyahi adam, sürekli olarak hayalleri için mücadele eden ve kendini geliştiren biriydi. Ancak bir gün, hayatına giren beklenmedik bir davetle American Society of Magical Negroes adlı gizemli topluluğa katılma şansı buldu.

Roger adındaki bilge ajan, Aren’e bu topluluğun kapılarını araladı ve büyülü yeteneklere sahip siyah bireylerden oluşan bu grupla tanışmasını önerdi. Topluluğun amacı, beyaz insanların yaşamlarını iyileştiren bir misyona sahipti ve Aren için bu davet, sadece bir topluluğa üye olma teklifi değil, aynı zamanda kendi büyülü potansiyelini keşfetme yolculuğu anlamına geliyordu.

Daveti kabul ettiği anda, bilinmezliklerle dolu yeni bir dünyanın kapılarını aralayan Aren, büyülü topluluğun gizemli sırlarını ve keşfedilmeyi bekleyen güçlerini araştırmaya başladı.

Orjinal AdıThe American Society of Magical Negroes Film Süre104 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Fantastik, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kobi Libii Oyuncular Justice Smith, Zachary Barton, Anthony Coons, Robbie Troy, Gillian Vigman, James E. Welsh, David Alan Grier, Mia Ford
Filme Yorum Yaz